Шкільні новини

Освітній портал Пустомитівської громади (Львівщина)

23 березня о 17:33 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

Сьогодні, 19 березня на базі нашого ліцею відкрили клас «Безпеки та захисту України».
За кошти місцевого бюджету та за всебічної підтримки депутатського корпусу міської ради профінансовано ремонт даного класу, обладнання в класі закуплено за кошти Департаменту освіти і науки Львівської ОДА, як приз для учнів, які брали участь Всеукраїнській військово-патріотичній грі "Сокіл"- Джура".

19 березня о 18:48 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

Подорож - це завжди цікаво, пізнавально та захоплююче!  Ми себе збагачуємо новими, незабутніми  враженнями!
Учні 6- А кл.( кл. керівник Вікторія Лутчин), 7- А кл.( кл.керівник  Оксана Пенькова), 11- Б кл. Пустомитівського ліцею №1 та учні 7- го кл. ( керівник Лариса Гамар ( заступник  директора з виховної роботи)) Наварійського ліцею  здійснили подорож до Вроцлава (Польща).

18 березня о 20:43 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

Одного разу Гете сказав: “Перед великим розумом я схиляю голову”.
Саме для цього  у нашому ліцеї 13 березня відбулось свято інтелекту, азарту (хоча зустріч і була товариською, без визначення місць), гумору та  хорошого настрою.

14 березня о 14:52 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

Вітаємо  з Перемогою наших переможців  та їх наставників!

14 березня о 13:35 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

Лікарі-ортодонти, оториноларингологи та ортопеди Клінічного центру дитячої медицини провели огляд учнів 1-х, 6-х та 9-х класів Пустомитівський ліцей №1.

14 березня о 12:32 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

08.03.2024р. Упродовж літа учні  Пустомитівський ліцей 1 разом з наставником - учителем інформатики Ольгою Митлович брали участь у проєкті від SIА.

14 березня о 11:40 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

29.02. 2024р. на базі Пустомитівського ліцею №1 відбулась перша зустріч вчителів громади на проєкті SWITLO (Skills and Well-being in Teacher Learning Opportunities) у TAG групах, фасилітатор Оксана Фещенко.

13 березня о 19:46 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

26.02.2024р. Вітаємо ученицю 10-Б класу Андріану Василишин та її наставника Оксану Кикоть з lll місцем на обласній олімпіаді з екології

13 березня о 19:37 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

22.02.2024р. Саме так пройшов урок в 2-Б класі, класний керівник Ольга Дацко, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

13 березня о 19:23 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

21.02.2024р. Вітаємо  Олену Василишин, ученицю 9-Б класу, учитель - Марія Демчук, яка посіла ІІІ місце у ІІІ обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання!

13 березня о 19:18 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

17.02.2024р.Вітаємо команду Why Not з 1-м місцем і команду Casual  з 3-м місцем  сезону 2023-го 2024 років Інтелектуальних ігор Що? Де? Коли?

13 березня о 19:12 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

17.02.2024р. День єднання в 7-А ( класний керівник Пенькова О.І.) Діти ознайомилися з історією та особливістю свята , отримали позитивні, патріотичні емоції.

13 березня о 18:54 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

12.02.2024р. Кожного другого дня другого тижня другого місяця року в всьому світі відзначають День безпечного Інтернету, який проходить під гаслом "Разом до кращого Інтернету".

13 березня о 18:48 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

12.02.2024р. Радіємо перемозі Оксани Повх, учениці 10 класу Пустомитівський ліцей 1, яка виборола ІІ місце на обласній олімпіаді з англійської мови! Вітаємо, Оксанко!

13 березня о 18:42 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

31.01.2024р. Світ тримається за небайдужих, чуйних людей не здатних пройти повз, завжди готових допомогти і надати  підтримку Завдяки Вам, дорогі батьки, вчителі, ми зібрали для наших захисників та захисниць допомогу в сумі 126 500 гривень. Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута. Слава Україні! Героям Слава!

13 березня о 18:25 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

4 січня відбулось чергове засідання Ради директорів ЗЗСО Львівської області, до складу якої входить і директор нашого ліцею Цюп’як Іван Іванович!

13 березня о 18:19 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

30.12.2023р. Учні 6- А та 5- А кл.  знову  побували в   Національному музеї ім. А. Шептицького ( м. Львів)на майстер-класі " Ікона на склі " - Різдвяна зірка.

13 березня о 18:11 | Цюп'як І. І. | немає коментарів

З Різдвом Христовим!
Вертеп ліцею ходить від хати до хати прославляючи Христа.
Христос РождаєтьсяІ

13 березня о 18:08 | Цюп'як І. І. | немає коментарів