Відбулось чергове засідання Ради директорів ЗЗСО Львівської області

Дата: 13 березня о 18:19
Автор: Цюп'як І. І.
23 перегляда

4 січня відбулось чергове засідання Ради директорів ЗЗСО Львівської області, до складу якої входить і директор нашого ліцею Цюп’як Іван Іванович!

Зустріч на початку року вийшла докладна, фахова, подекуди емоційна, але водночас конструктивна щодо найголовніших викликів, які сьогодні постали перед шкільною освітою.

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска акцентував на змісті освіти. Зміст освіти – це те, чого навчають наших дітей у школах, це ті знання і навички, які, зрештою, і визначать майбутнє і теперішніх учнів, і нашої держави загалом.

Відтак, Рада директорів ЗЗСО Львівщини підтримала пропозицію визначити проблему змісту освіти як одну з ключових для шкільної освіти Львівщини на цей рік.

Також обговорили реформу старшої школи і профільну освіту.

Зі звітом Ради директорів ЗЗСО Львівщини виступила голова Ради Оксана Клепуц – директорка Козівського ЗЗСО – ліцею ім. М. Гаврилка при ЛНУ ім. І. Франка.

За її словами, за минулий рік представники Ради директорів взяли участь у підготовці численних рекомендацій, а також у написанні з десятка освітніх посібників, програм, методичних розробок.

Серед них освітня програма підвищення кваліфікації керівників і педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти «Про.Безпека: безпечна освітня екосистема громади» на основі досвіду держави Ізраїль, яка давно живе в стані війни (ініціатор ГО «Центр інноваційної освіти «Про.Світ»).

Разом з тим, Рада директорів ЗЗСО Львівщини долучилась до розробки Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти. Це Положення вже діє на території області.

На завершення Рада директорів підготувала перелік пропозицій, які будуть подані на розгляд робочої з груп щодо дебюрократизації діяльності закладів загальної середньої освіти, котра працює при Міністерстві освіти і науки. (Чергове засідання відбудеться 8 січня).

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.