ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Дата: 26 березня 2020 о 08:36, Оновлено 1 вересня 2022 о 18:54
Автор: Цюп'як І. І.

2022-2023 н.р.

Дистанційне навчання на платформі "HUMAN ШКОЛА"

Наш ліцей  працює на платформі "HUMAN ШКОЛА"

Кожен учень   отримає   код, щоб приєднатися до свого класу на даній платформі.

Освітня платформа HUMAN - єдина шкільна система, яка  забезпечує повноцінний навчальний процес в умовах дистанційного навчання і включає навчальні плани, мережу школи, розклад уроків, зберiгання тем та планів уроків, роботу з медіаматерiалами, видачу і перевірку домашніх завдань,  календар здійснення контролю за якістю знань, моніторинг діяльності як окремо взятого класу, так і учня й учителя, навчальний профіль учня, у якому зберігаються усі досягнення дитини.

Шановні батьки та учні!

Опрацювання навчального матеріалу під час карантину - це особиста відповідальність учня, тому просимо контролювати виконання завдань дітьми та дотримання ними таких правил:

1.Учень, який бере участь у навчальному процесі у формі дистанційного навчання, повинен мати доступ до мережі Інтернет із ПК або мобільного пристрою (смартфона чи планшета).

2. За згодою батьків учень (5-11 класи) повинен зареєструватися на платформі HUMAN за посиланням: lms.ev.systems.

3. Уроки на платформі HUMAN не потребують онлайн-спілкування між вчителем та учнями і створюються та наповнюються відповідно до розкладу уроків учнів 1-11 класів СШ №3. Учень у зручний для нього час переглядає навчальні матеріали, виконує завдання, надані вчителем на платформі HUMAN.

4. Учень обов’язково бере участь в онлайн-уроках, запланованих вчителем  за допомогою відео- чи аудіозв’язку.

5. Учень надсилає (якщо це передбачено вчителем) результати виконання  завдань у вигляді електронного листа на адресу, вказану у завданні.

6. Під час дистанційного навчання здійснюється оцінювання учнів. Тому просимо відповідально та ретельно виконувати усі завдання.

2020-2021 н.р.

Дистанційне навчання на платформі Google Classroom.

Наша школи централізовано переходять на е-платформу Google Classroom, за допомогою якої учні зможуть інтерактивно навчатись в умовах карантину.

Кожен учень   отримає   код, щоб приєднатися до свого класу в   Google classroom

Інструкція для батьків та учнів про організацію дистанційного навчання «GoogleClassroom»

Для того щоб приєднатися школяру до свого класу

в Google Classroom потрбіно:

КРОК 1.

Зайти в свій обліковий запис Google.

Якщо в вас відсутній акаунт в Google потрібно його створити.

Дивіться інструкцію для створення запису за цими посиланням >> https://www.youtube.com/watch?v=2aJerY9djv8&list=WL&index=3&t

Важливо!

При створенні облікового запису вказуйте свої ім’я та прізвище українською мовою.

Якщо вам не виповнилось 14 років вкажіть дату народження когось з батьків при створенні облікового запису.

КРОК 2.

Відкрити Google classroom за посиланням https://classroom.google.com/ та приєднатися до свого класу (ввівши код наданий вчителем).

Дивіться відео з інструкцією:

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.