На гру «Сокіл» («Джура») вийшли семикласники

Date: 27 грудня 2019 о 09:39, Refreshed 27 грудня 2019 о 09:43

В ОЗ «Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів»  склалася традиція щорічно організовувати шкільні етапи змагань серед учнів 5 – 10 класів за програмою цієї гри.

На гру «Сокіл» («Джура») вийшли семикласники

Нещодавно така гра відбулася між командами – роями «Соколята» (ройовий Купчинський Павло) та «Гайдамаки» (ройовий  Головецький Роман). У програму гри було включено такі види змагань: «Впоряд», (стройова підготовка), «Відун» «Ведення м’яча гімнастичною палицею», «Біг в обручах по двоє», «Естафета», «Перетягування линви». Обидві команди були в одностроях та виконували пісні військово – патріотичного спрямування («Там десь далеко на Волині», «Гей там на горі Січ іде»). Вони виходили на гру під звуки «Козацького маршу». Гра починалася і завершувалася Гімном України. Із вітальним словом до учасників гри звернулася заступник директора з виховної роботи Цимбала Н.М.

За грою спостерігало авторитетне журі у складі «ветеранів», учасників рою ім. Н.Пеприка, який неодноразово виходив переможцем обласним та районних турів змагань, Пакоша Василя та Кошиловича Павла, а також керівника цього рою Бруса І.Ф. та учителя історії та правознавства Михайлика Анатолія Богдановича.

За результатами гри рій «Соколята» виборов першість зі стройової підготовки, у конкурсах «Відун» та «Естафета». Рій «Гайдамаки» переміг у таких видах змагань, як ведення  м’яча з гімнастичною палицею, біг в обручах, перетягуванні линви. У конкурсі серед капітанів спритнішим виявився Головецький Роман (рій «Гайдамаки»).

До підготовки змагань за програмою гри «Сокіл» («Джура») приклалися учителі фізичної культури Брус І.Ф., Тарахонич Т.З., Шевчук В.А. та класні керівники обох класів Дика О.Є. і Савчук О.Б.