Кличе вересень до школи.

Date: 3 вересня 2019 о 07:24, Refreshed 3 вересня 2019 о 08:52
292 view

Святково і піднесено – урочисто пройшло свято Першого дзвоника в ОЗ «Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів». О 9-00 годині ранку на шкільному подвір’ї зібралася уся шкільна родина: учні, учителі, батьки. На традиційне свято Знань прибули отці святої Церкви Юрій, Омелян, Іван, Степан, Олексій, а також голова батьківського комітету, учасник бойових дій Ігор Куза та начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Стахів.

Кличе вересень до школи.

У вестибюлі школи знаходилися і з нетерпінням чекали свого виходу найважливіші і найпочесніші учасники свята – маленькі, гомінкі, непосидючі школярики. Під звуки пісні «Першокласники» вони вийшли на подвір’я у супроводі своїх перших учителів Марії Цюри, Віталії Шишак, Світлани Ховзун та найстарших учнів школи – одинадцятикласників, довірливо віддавши їм свої рученята.

Далі відбулось покладення квітів до меморіальних плит, встановлених на фасаді школи полеглим у війні на сході України колишнім учням школи Назару Пеприку і Володимиру Зейлику та до меморіального знаку «Борцям за волю України», розміщеному у центрі міста, а присутні на святі вшанували їх світлу пам'ять.

Отці святої Церкви поблагословили школярів на успішну подорож у Країну Знань. Теплі вітання, щирі побажання та настанови висловили їм директор школи Сергій Мороз та начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Стахів.

Нікого не залишив байдужим виступ першокласників, які виявилися обдарованими та талановитими, демонструючи свої таланти у різних жанрах, зокрема: дітки читали рядки віршів, співали і танцювали.

Щиро вітали маленьких школяриків одинадцятикласники. За традицією, яка склалася, вони вручили кожному з них подарунок та першу найголовнішу книжку – Буквар.

Після вручення нагород, переливів вірного і вічного друга та учителів – шкільного дзвоника подвір’я заполонили матері першокласників з вишити рушниками. Під супровід пісні «Вишитий рушник» вони виконали з ними танцювальну композицію, зробивши вкінці коридор, через який маленькі школярики у супроводі своїх старших друзів попрямували у класи.

Другого вересня у школі відбулася ще одна важлива подія: був відкритий і посвячений сучасний європейський клас, у якому будуть навчатися учні 10А класу (класний керівник Бакуліна І.С.) До цього приклалися батьки десятикласників.