Стелла Героя на приміщенні школи

Дата: 6 вересня 2018 о 13:16, Оновлено 6 вересня 2018 о 13:24
Автор: Цюп'як І. І.
584 перегляда

У сонячний  та хвилюючий день з початку тижня своє майбутнє і молоду зміну в Нову українську школу, згідно пілотного проекту, що стартував з 1 вересня, приймали усі шкільні установи. Людно та урочисто цього дня було і на подвір’ї нашого ОЗ «Пустомитівська СШ №1 І-ІІІст.». Свято першого дзвоника вкотре зібрало вчителів, учнів, їхніх батьків та численних гостей, серед яких перший заступник голови Пустомитівської районної держадміністрації Павло Городечний,  міський голова Пустомит Олег Серняк, учасники бойових дій Василь Дмитраш, Сергій Мандзій, Володимир Сливка, мати полеглого в АТО випускника 2013 року  Володі Зейлика, брат героя Максим.

Стелла Героя на приміщенні школи

Усі вони прибули не тільки на відзначення чергової класної сходинки і незвіданої дороги до нових звершень, а також з нагоди па­м’ятної події – відкриття та освячення на стіні школи меморіальної дошки нашому краянину і полеглому у війні на сході герою, колишньому учневі Володимиру Зейлику. Після підняття державного прапора та виконання учнем Дмитром Білим Гімну України з побажаннями аби новий навчальний рік був успішним і плідним, освятили та поблагословили присутніх отці місцевих храмів.

Такий пам’ятний знак у нашому закладі уже другий, вперше шкільна спільнота скорбила по воїну АТО  Назару Пеприку, котрий теж навчався тут. Вшанували героїв хвилиною мовчання. З коротенькою промовою про службу сина та побажаннями мирного неба і щоб подібні відкриття більше не повторилися, виступила мати героя Лілія Зейлик . Їй вручили орден «За мужнісвть» ІІІ ступеня, яким посмертно нагородженний Володимир.

З напутнім і вітальним словом звернувся директор  Сергій Йосипович Мороз. Далі тривала змістовна і насичена програма свята Першого дзвоника, яке цікаво провели ведучі Васелина Вовк і Ольга Осідач.

У новому навчальному році поповнили велику шкільну родину 71 першачків, які навчатимуться у 1-А, 1-Б, 1-В класах. Під звуки маршу із своїми першими  вчителями вони виходили і рядочком шикувались у шкільній лінійці. Пізніше разом із випускниками запустили у вись велику, складену із різних барв, кулю дитячих мрій, а ще, як годиться, отримали від них гарні подарунки. Особливим наповненням свята, що неабияк пожвавив і збадьо­рив, став виступ шкільного вокально-хореографічного колективу «Юна» (кер.Л.Паук).

Різнобарвно майоріли квіти, радість, музика і співи витали над шкільним подвір’ям, до сліз зворушували виступи маленьких новобранців, які ще несміливо ринули в безмежний світ знань. Оплесками присутні вітали перелив дзвоника від першокласників і випускників,  що вже роками радісно  скликає усіх до рідної школи. Вишиваними рушниками  стелилася для них ця  одвічна дорога.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.