Незабутня подорож до Будапешта

Date: 8 червня 2018 о 11:12, Refreshed 8 червня 2018 о 11:51
342 view

Незабутня подорож до Будапешта

Нещодавно повернулись із цікавої подорожі учні двох шкіл: ОЗ «Пустомитівська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.» та Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії. Завдяки гарній співпраці учителів навчальних закладів (Лутчин В.С., Пенькової О.І., Дрозди Р.С., Гамар Л.Д.) діти побували у столиці Угорщини – місті Будапешт. Враження від мандрівки неймовірні. Наша група побувала у Будапештському зоопарку – одному з найбільших у Європі, здійснили автобусно-пішохідну екскурсію по місту. Екскурсовод пані Євгенія по-справжньому  закохана у це неймовірне місто, тому  передала цю позитивну енергію усій групі. Ми з захопленням слухали розповідь (історичні довідки, легенди про Буду та Пешт) та оглядали красиві місця Будапешта. Група побувала біля Базиліки святого Іштвана, королівського палацу, біля статуї Матвія Корвіна, Будайської фортеці, будівлі,в якій працює угорський Президент, на площі Героїв, музею образотворчих мистецтв тощо. Цікаво, що Будапештське метро – найдавніше у Європі. Ліхтарі у Будапешті – такі схожі до львівських, і це свідчить про те, що Львів – теж європейське місто. Вражає архітектурна краса будівлі  угорського Парламенту.

Вечірня прогулянка на кораблі по Дунаю з гідом була справді незабутньою. Мости через Дунай – такі схожі до паризьких. Кожен міст ми вітали і загадували бажання. Все місто по лівий та правий береги особливо освітлюється, ця картина просто заворожує. Наступного дня ми відвідали тропікарій у торговому центрі «Campona» та здійснили цікавий шопінг. Сподобався готель з гарним двориком та смачні угорські страви. Дуже приємно, що склалась така гарна співпраця між школами, діти наші подружились. Велика подяка заступнику директора з  вихованої роботи Наварійської ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназії Гамар Л.Д. за дружню співпрацю. Наша подорож вдалась, усі задоволені, збагачені гарними враженнями. Будуємо плани на майбутнє.