Шкільні тури дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») ОЗ «Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.» Змагаються шестикласники та семикласники.

Date: 4 квітня 2018 о 14:57, Refreshed 4 квітня 2018 о 15:03

У грудні 2017 року в ОЗ «Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.» відбулися змагання за програмою гри «Сокіл» («Джура») серед команд-роїв 9-их класів. Їх готували до гри «джури» рою ім. Назара Пеприка. Пройшовши під їх керівництвом вишкіл, учасники роїв – дев’ятикласники стали готувати до змагань молодших школярів – учнів 6-их і 7-их класів.

Шкільні тури

дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

ОЗ «Пустомитівська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.»

Змагаються шестикласники та семикласники.

У змаганнях, які відбулися серед шестикласників вкінці березня цього року, взяли участь команди-рої «Орлята» (ройовий Нестор Воробець, тренери Олеся Ковальчук, Максим Куза, Мар’яна Гембарська) та «Козачата» (тренери Влад Лісний, Олег Панчишин).

За програмою гри «Сокіл («Джура») змагалися й три рої 7-их класів, зокрема: «Українські отамани» (ройовий Назар Мартинюк, тренери Микола Каута, Вадим Брановський), «Козацьке військо» (ройовий Олександр Михайлович, тренери Семен Вовчанський, Олена Підцерковна, Світлана Березюк).

Розпочалися змагання з конкурсу строю й пісні, у ході якого прозвучали пісні «О, Україно», «Гей, соколи», «Ой у лузі червона калина», «Гей там на горі Січ іде» та ін. Кожен рій проголошував патріотичне гасло.

Команди-рої брали участь у вікторині з козацької тематики, в естафетах із гімнастичною палицею, «Садіння картоплі», «Метання м’яча в обруч», «Перенесення потерпілого» та в перетягуванні линви.

Першість вибороли рої «Орлята» (6-А кл.) та «Соколи» (7-В кл.). На друге місце вийшли команди-рої «Козачата» (6-Б кл.) та «Козацьке військо» (7-Б кл.). Рій «Українські отамани» (7-А кл.) посів третє місце.